O akcji


Zapraszamy do udziału w IV już edycji akcji Daję Głowę. W tym roku zbieramy pieniądze dla Gosi i Piotra na ich walkę z rakiem!

Przyjdź 11 czerwca na plac Solny i ZABAW SIĘ Z FRYZURĄ!

Czeka na Ciebie 50 profesjonalnych mistrzów fryzjerstwa. Bawimy się od godz.12.00 do 20.00. Każda osoba, która publicznie na scenie skróci, lekko podetnie, obetnie, zgoli włosy i zasili naszą skarbonkę, dołączy do grona wyjątkowych przyjaciół Daję Głowę. Pieniądze, oprócz Gosi i Piotra, otrzyma również nasza fundacja – DAJĘ GŁOWĘ, a kasę tradycyjnie przeznaczymy na męskie badania antygenu PSA /badanie prostaty/ i prelekcje prozdrowotne w Waszych miejscach pracy i odpoczynku.

Akcję poprowadzi, obok Artura Piotrowskiego, niezrównanyTomasz Zimoch.

W tym roku odwiedzi nas także młoda i zdolna Julia Wieniawa, znana z serialu Rodzinka.pl oraz Maciej Myszkowski – mąż Justyny Steczkowskiej.

Na finał w podziękowaniu za Twoją ofiarność, zaprosimy Cię na koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy.

Pobierz: „Ulotka akcji”
Pobierz: „Plakat akcji”

Poprzednie trzy edycje akcji  DAJE GLOWE  z lat 2014-2016 przyniosły dzięki Waszej obecności ponad 50 000 pln na wsparcie i badania profilaktyczne chorych na raka. W ubiegłych edycjach na krzesło fryzjerskie usiadło ponad 2 700 osób. To wielka rzecz i dziękujemy!

 

Pobierz: „Regulamin akcji Daję Głowę”

Sponsorzy akcji
Patronaty